Université de Pitesti

Université de Pitesti

Logo incredere
Université avec un haut degré de confiance Logo ARACIS
Româna English Français

PROGRAMUL NAȚIONAL „TABERE STUDENȚEȘTI” 2022

TABEL NOMINAL CU STUDENȚII BENEFICIARI DE TABERE DE LA F.Ș.E.F.I.

LISTĂ NOMINALĂ  CU STUDENȚII CARE AU DEPUS CERERI

PENTRU TABERE DE VARĂ DE LA FȘEFI

Nr.

crt

Numele și prenumele

Specializarea / Anul de studiu

1.

Vintilă Nicolae Alin

Ecologie și protecția mediului, anul I

2.

Grigoriu Robert Ionuț

Informatică anul II

3.

Ștefan Maria

Master MPM, anul II

4.

Oprea Eduard Alexandru

Informatică anul II

5.

Manole V. Mihai

Educație fizică și sportivă, anul II

6.

Vasile Florentina Daniela

Chimie Medicală anul II

7.

Stroe Georgiana Alina

Chimie Medicală anul II

8.

Voinea Georgiana Mihaela

Informatică anul II

9.

Ciobanu Victor Crristian

Sport și performanță motrică, anul II

10.

Dan Elena Violeta

Master AMCE anul II

11.

Rizoiu Ionuț Alexandru

Sport și performanță motrică, anul II

12

Manole Ana Valentina

Master OCS, anul II

 

METODOLOGIA privind organizarea taberelor studențești

Anexe - Metodologie tabere studențești 2022

Completarea și depunerea unei cereri tip (Anexa nr. 4), direct la secretariatele facultății are loc în perioada 05 – 10 iulie 2022

Anexa 3. Borderou distribuire a locurilor in taberele studentesti 2022

Anexa 4. Cerere individuala pentru loc tabere studentesti 2022

Anexa 7.1. Declaratia de constimtamant privind prelucrarea datelor personale

Repartizare locuri tabere 2022

SERIILE SUNT:

SERIA I 09-14.08.2022

SERIA II 14-19.08.2022

SERIA III 19-24.08.2022

SERIA IV 24-29.08.2022

SERIA V 29.08-03.09.2022

SERIA VI 03.09-08.09.2022


 

 

PROGRAMUL NAȚIONAL „TABERE STUDENȚEȘTI” 2021

58 locuri disponibile pentru studenții UPIT (locurile sunt alocate pe universitate)

 Lista cererilor pentru tabere studențești FSEFI 2021

Perioada de inscriere pentru studenti este 06.07-11.07.2021

SERIILE SUNT:

Seria I : 11-16.08.2021

Seria II : 16-21.08.2021

Seria III : 21-26.08.2021

Seria IV : 26-31.08.2021

NU SE CUNOSC MOMENTAN LOCATIILE DE TABARA.

 

CEREREA TIP de înscriere (completată și semnată) se depune la secretariatul facultății.

METODOLOGIA „TABERE STUDENȚEȘTI 2021”

 

Annonces
S.I.I.M.A.D.C.
Mot de passe oublié
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.